Кошик
8 відгуків
Знижка -10% на чоловічі плавкиПереглянути
+380992021999
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
КОЛІЖАНКА - магазин білизни та одягу на щодень і для особливих моментів

Farmona - виробник космечтичних засобів на основі натуральних компонентів

Farmona - виробник космечтичних засобів на основі натуральних компонентів

Початок історії лабораторії природної косметики Farmona сягають 1997 року. Філософія компанії поєднує в собі останні досягнення косметології та поживну силу природних рослинних інгредієнтів. Продукція швидко завоювала визнання споживачів, які цінують інновації, високу якість та ефективність натуральної косметики.
Місія компанії
Місія лабораторії натуральної косметики FARMONA - це виробництво високоякісної косметичної продукції, яка відповідає функціональним та естетичним вимогам з використанням екологічно безпечних технологій. FARMONA реалізує це завдання на основі їхньої основної сфери діяльності, а саме створення та продаж косметики та сфери додаткових послуг (Farmona Hotel Business & SPA).

Завдяки наявності власної лабораторії досліджень та розробок, проведення досліджень та моніторингу тенденцій ринку, компанія постійно шукає нові формули та активні компоненти, які задовольнять потреби навіть найвибагливіших клієнтів.
Основу всіх продуктів натуральної косметологічної лабораторії Farmona складають натуральні активні компоненти, стандартизовані екстракти з високим ступенем екологічної чистоти - в оптимальних концентраціях для забезпечення ефективності та безпеки використання.

Farmona об'єднала багато брендів та напрямків у косметології, які досягли значної популярності у всьому світі.

 

 

Інші статті